| MarianB a întrebat:

Am si eu o problema am fost la dentist mi-a curatat 2 carii mi le-a plombat si timp de o luna nu am avut probleme iar acu 2, 3 zile a inceput sa ma doara cand beau apa, trag aer in pept mai tare sau pun ceva rece la masea...care ar fi problema stii cineva?

Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dentistul nu a lucrat bine la maseaua ta mergi la altul de incredere.

| IceCreamDoll a răspuns:

Ai sensibilitate dentara. Cand te duci la dentist sa-ti puna plombele definitive, spune-i doctorului ca ai sensibilitate si iti va da o pasta de dinti, sau iti va spune ce pasta de dinti sa folosesti pe viitror. Sper ca te-am ajutat.

| IceCreamDoll a răspuns:

Funda?