| Anastasia39 a întrebat:

Am si eu o problema cu culoarea pielii (fata). obrajii si nasul mi se inrosesc grav de tot, mai ales cind temperatura este mai joasa sau mai ridicata.Va rog ajutati-ma daca cunoasteti ceva tratamente in acest sens

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Stefan89 a răspuns:

Este ceva normal! Nu poate sa existe tratament pentru o afectiune care nu exista! Nu te mai agita degeaba ca n-ai nimic!

| brutus123 a răspuns:

Poate esti alergic la ceva.Te sfatuiesc sa stai mai mult in pat sau sa te duci la doctor.Acolo o sa-ti zica ce si cum!

| Stefan89 a răspuns (pentru brutus123):

I se rosesc la frig,nu e alergica la nimic,asa e constructia ei, mai sensibila la frig, se imbujoreaza mai repede.Nu are nicio iritatie sau eczema sa poti spune ca e alergica!