| LeonardC20 a întrebat:

Am și eu o problemă, de fiecare dată când mănânc eu nu pot mânca cu gura închisă. Eu nu pot mânca cu gura închisă că dacă fac acest lucru nu pot respira, dacă mănânc cu gura închisă nu pot respira deloc pe nas da deloc, chiar și când respir normal nu pot respira pe nas stau cu gura deschisă.
De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Probabil ai un blocaj pe sinusuri, deci ar trebui sa te duci la medic.