| Catabsisu a întrebat:

Am și eu o problema intima, ciuperca fungica, ma ajutați va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la ginecolog sau rulog (ca nu stiu daca esti fata sau baiat) ca sa ia mostra de secretie, sa vada despre ce infectie este vorba, sa poti primi tratament adecvat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fungus egal ciupercă.
Deci ai o ciupercă ciupercoasă. Alt nume al ei, mai știi?

| Donsavas a răspuns:

Da,iti trebuie antifungice
Încearcă ketoconazol sau mergi la medic!