| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema... mi-au aparut de ceva timp niste pete maronii pe spate si pe sani. la inceput erau ca niste basicute rosii dar acum s-au transformat in pete maronii care se intind.stie cineva ce crema ar trebui sa folosesc ca sa le fac sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Pana sa mergi la medicul dermatolog, incearca unguentul Fluocinolon N. Ai stat mult in soare la plaja?

| happy_7964 a răspuns:

Ar trebui sa mergi neaparat la un doctor. Poate ca nu e nimic grav, dar pentru orice eventualitate viziteaza un doctor. Nu doar ca el va sti cu siguranta ce tratament iti trebuie pentru a te vindeca, dar anumite produse ar putea sa-ti agraveze situatia in loc sa o remedieze.