| Beleuz_Mirela_1972 a întrebat:

Am și eu un belgian malinois, in ultimul timp nu prea mai mănâncă bobițe, decât dacă îi pun piept de pui. Mi se pare că este cam slab și i se cam văd coastele. Ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ImUnlord a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci decat sa il duci la un veterinar. S-ar putea sa aiba probleme digestive, etc...

| Zarnii a răspuns:

Du-l la veterinar, e cel mai bine.