| Davidovski a întrebat:

Am stat vreo 5 ore in miros de vopsea ca am avut niste treaba si acum ma doare capul. Ce as putea lua sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine culca te si pîna maine i ti va trece durerea.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bă ce-i cu avataru ăla, mersi pentru coșmarurile de la noapte

| Davidovski explică (pentru Adry05):

Îți place?

| Adry05 a răspuns (pentru Davidovski):

Da, la fel cum și coșmarurile sunt vise plăcute

| Davidovski explică (pentru Adry05):

Pentru unii sunt vise placute

| RAY a răspuns:

Stai afara in aer

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O sa treaca oricum. Gandeste-te ca aurolacii fac asta mereu.

| RobertMoon a răspuns:

Analgezic și respiră într-o pungă 3-4 minute

| laSoledad a răspuns:

Nu trebuie sa iei nimic. Iesi la aer, plimba-te si punete-te la somn dupa.

| Norti0013 a răspuns:

I-a un fasconal dacă ai și odihnește-te