| Rb6 a întrebat:

Am tinut foarte mult timp pe mine lenjerie intimă foarte strânsă și mica pe mine. Exista vreun risc? Sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Poti ramane cu probleme genitale, chiar pe viata.

| darrio2007 a răspuns:

Poti face omletomie la testicule.

| Donsavas a răspuns:

Poti sa te imbolnavesti de boala peyronie care nu e gravă, dar e deranjanta fiind o boala. Dacă nu mai porți si n ai nimic, pe viitor nu sunt riscuri.

| CiobiStar a răspuns:

Depinde cati ani ai.
In general, lenjeria intima stransa pe corp, afecteaza cresterea si dezvoltarea normala a penisului.
Eu iti recomand sa nu mai porti deloc.