| felicia21 a întrebat:

Am un bison de 4 luni și face diaree i-am fiert orez și ceai de menta și nu vrea cum îl fac să vrea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Ai un ce? Bizon sau bishon? Ca sunt vreo 750-800 de kilograme diferenta intre ei.

In alta ordine de idei, orezul si ceaiul de menta s-ar putea sa te ajute pe tine, cand ai diaree, la animale se poate sa nu functioneze!