| Mario1994 a întrebat:

Am un cățel de 1 lună și ceva, am observat la el că nu umblă bine cu picioare din spate, parca e chinuit. Ce poate fi? Am zis să îl duc mâine la veterinar

5 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Intrebare intrebatoare. Dc crezi ca cineva poate sti ce are catelu? Nici macar un veterinar pana nu il vede nu poate sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ești așa absentă, fată? Ai murit de corona?

| Eugen80 a răspuns:

Pai du-l la veterinar pentru ca acea persoana are studii de specialitate si daca e nevoie ii face si analize si un RMN.

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai isi va reveni. Oare tu cum mergeai la 6 luni si ceva?laughing)

| Zorn a răspuns:

De obicei, pana se obisnuiesc cu mersul, cateii merg mai ciudat. In cazuri rare, poate sa fie o afectiune a picioarelor sau faptul ca nu s-au dezvoltat cum trebuie (mai ales daca mama este la prima fatare sau fata foarte multi catei). O vizita la veterinar ar putea sa te lamureasca mai bine!