| Fabio_Fabio_1992 a întrebat:

Am un defect: Am urechi lasate mai jos, ies naspa si in poze din cap pana in picioare. Ce tunsoare stiti pentru a acoperi urechile? In afara de par lung. Nu le am mari dar nu sunt prinse de cap. Am si cap mare. Aiurea. Ce tunsori potrivite stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Ma lasi?
Cum ai urechile?
Te pomenesti ca le ai clapauge ca 'geniile americane'?
La americani, un geniu arata cam asa!:Urechile departate de cap...parul valvoi sau fara par, privirea tampa de geniu!
Arati asa?
Pozele insa pot fi manipulate azi!:
Exista programe care te fac FAT FRUMOS! Daca asta vrei! Dar pentru cine?
Crezi ca merita sa amputezi din VIATA ta ceva pentru o moda de rahat si trecatoare?

| BaGuBoY a răspuns:

Castron. laughing

| Mario1994 a răspuns (pentru BaGuBoY):

Esti prost. Sa te **** in gura.