| qieiqpalz a întrebat:

Am vazut pe cineva care dadea cu un ciocan intr-o roata ca avea o masca pe fata si mi s-a zis ca e pentru rezistenta adica sa respire mai greu si asa cica isi face rezistenta mai mare. Oare daca imi pun o punga pe burta si merg la alergare o sa am rezistenta mai mare? Eu ma obosesc mai greu cand am punga la burta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Asta e caterinca, nu?laughing)

| Lostlyric a răspuns:

De aceea cei mai mari sportivi ai universului isi tin pungi pe burta si nylon-uri pe coapse. straight face
Lasa prostiile, esti usor de manipulat.

| qieiqpalz explică (pentru Lostlyric):

Mama ce nesimtit.e tipul ala care mi-a zis asta ..nu e caterinca eu chiar credeam :/

| Lostlyric a răspuns (pentru qieiqpalz):

In cel mai bun caz, folosea masca in scopul de a se proteja de tije sau particule care puteau sa-i sara in ochi. Era de protectie. Atat. Nu te mai increde in toate prostiile debitate de unii. laughing