| georgepopescu a întrebat:

Am voie sa consum alcool, daca iau piracetam?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Credeam ca fostt tine o greseala de redatare; oricum asociera nu e benefica pentru organism; si in general alcoolul nu e bun

5 răspunsuri:
| georgepopescu explică (pentru Fatamuntilor):

Pai da da asta nu e paracetamol

| Fatamuntilor a răspuns (pentru georgepopescu):

Credeam ca fostt tine o greseala de redatare; oricum asociera nu e benefica pentru organism; si in general alcoolul nu e bun

| FastAndFurious a răspuns:

Moderat, foarte moderat da.

| KaderDW a răspuns:

Normal ca nu iti pui viata in pericol

| Loremary a răspuns:

Nu.cand iei medicamente.nu ai voie sa consumi alcool.