| Doyouloveme44 a întrebat:

Am voie să mănănc îngheţată pe stop?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu știu că înghețata nu cauzează în nici un fel ciclului menstrual, doar gâtului, dacă e consumată în exces. În concluzie: da, ai voie.

| AnnabellaBB a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dăunează nici gatului.
Roșu în gat faci de la bacterii, viruși

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai voie atata vreme cat ti-o bagi in gura si nu in pasarica happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh?

| Sofer a răspuns:

Poți manca ca nu e în niciun fel dăunător.

| LPCTSTR a răspuns:

Desigur, nu te opreste nimic. Bucura-te de vara! big grinwinking

| DaniTDCI a răspuns:

Hmm, eu cand astept in intersectie unde am stop, beau apa, mananc sau fumez o tigara, sper ca la trafic te-ai referit rolling on the floor

| aneliram a răspuns:

Ai.

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Nuuuuuu! Răcești la păsărică! rolling on the floor) Glumesc big grin normal că poți.

| GalacticOtter a răspuns:

Da, normal

| Anonim97695333thf a răspuns:

Normal