| puțchin a întrebat:

Ametesc cand ma scol din pat foarte des am o durere groaznica de cap si vad totul negru citeodata nu imi pot tine echilibrul si cad ajutati-ma va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic pentru investigatii medicale!
Fara consult si analize/investigatii medicale, nu se poate pune un diagnostic, cauzele fiind multiple: de la cadere de magneziu sau potasiu, pana la crize de vertigo, criza de colecist, migrene samd.
http://www.sfatulmedicului.ro/......cauze_5912