| MoNyKa66 a întrebat:

Ametesc des si vad negru in fata ochilor.Cateodata simt ca se invarte pamantul cu mine. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cum de nu ai lesinat pana acum?
E posibil sa fie anemie, probleme cu tensiunea, se poate sa fie tensiunea prea mica...
O lipsa de anumite minerale in organism, glicemie mica.
Ar trebui mers la medic pentru investigatii.
Te pup!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de o anemie...

Un control la medicul de familie şi nişte investigaţii suplimentare vor confirma sau infirma diagnosticul prezumtiv!

Toate cele bune.

| viotedy a răspuns:

Poate fi glicemia mica, lipsa de calciu, probleme oculare.

| Nicolletaaa a răspuns:

Hey.
Si eu am avut problema asta.
E din cauza lipsei de calciu.
Ti-as recomanda Calciu Magneziu D3 sau Calciu Lactic.

| GameOverBitch a răspuns:

Lipsa de calciu, mie mi se intampla foarte des. ^_^ Sau in cazul in care esti slaba, incearca sa mananci, poate fi din cauza foamei laughing
O zi buna, si sper sa te simti mai bine! :*

| maria33 a răspuns:

Cel mai probabil ai anemie.

| Adelina1905 a răspuns:

Poate ca esti anemica!