Întrebare recomandată | SilentRain a întrebat:

Amorțesc foarte repede, ar trebui sa îmi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum amorțești? Membrele, sau ce?

| Donsavas a răspuns:

Ai nevoie de magneziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai carente de vitamine

| MValentin a răspuns:

Consuma alimente ce ajuta la circulatia sangelui, daca nu consulta un medic de familie sau internetul