| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut am facut niste umflaturi in zona degetelor de la picioare, degeraturi.
Acum au aparut din nou si sunt destul de incomode. Sunt foarte rosii si dureroase.
Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lora_6439 a răspuns:

Probabil ai o ciuperca. Mergi la medicul dermatolog sau la medicul de familie si nu mai sta asa. E destul de complicat si periculos.

| ? Danny? a răspuns:

Pentru ori ce eventualitate cnsulta un doctor.Acestea pot fi si niste bataturi de la o incaltaminte care te a strans!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
In fiecare seara baga picioarele in apa calduta. Iti va face foarte bine. Ce e si mai importanta, este sa le protejezi in continure.