| minix20 a întrebat:

Apa bucovina fructata este sanatoasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Am băut și nu mi-a plăcut

| sammie a răspuns:

De obicei apele fructate pot avea și coloranți alimentari sau chimicale. Mai bine iei apă simplă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am băut și eu odată. Are gust bun. E bun rece ( vara). Cât de sănătoasă? Mai bine ma abțin.

| timidu89 a răspuns:

Nu e sănătoasă nici cea simpla. Fructata nici vorbă

| IonelaIasmina a răspuns:

E ca un suc. Dacă nu bei în exces...e ok

| 6Radu5 a răspuns:

Salut,nu e sanatoasa, degeaba zice pe sticla ca e apa de izvor cu piersica/mar/lamaie ca nu contine nici 2% fructe.Apa simpla e cea mai buna.