| denispop14 a întrebat:

Apa de gura Colgate Max White care are culoarea albastra imi poate colora aparatul dentar? Nu mai folosesc Listerine de ieri ca e prea tare si ma ustura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti lua listerine sensibil pentru gingie. Ai luat pe ala care e puternic alcoolizat

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Ma indoiesc, totusi nu uita sa scuipi bine apa de gura( mai ales in cazul lui Literine) deoarece poate dauna corpului.

| BlackLight1987 a răspuns:

De ce nu folosesti misterios advanced white, nu este asa de tare și in mod cert nu colorează aparatul dentar?!

| BlackLight1987 a răspuns (pentru BlackLight1987):

Listerine advanced white*

| Alex_Mario_1974 a răspuns:

Scz. tu sigur esti fata...dar cand iei altceva in gura ..nu te ustura..si daca da..cu ce o schimbi? Asa de curios?