| Alexks0l a întrebat:

Apa la plamani dispare singura? Dacă da, după aprox cat timp dispare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. In situatii mai grave iti poate cânta popa la cap.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu dispare, dimpotriva, netratata duce la complicatii serioase la plamani si posibil spitalizare, tinut pe aparate de respirat samd.

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic. Daca ai multa, suna Salvarea.

| PRaPRa a răspuns:

Probabil dar doar daca iei tratament.