| Katykatlin a întrebat:

Aparatul dentar poate fi reparat(cand a cazut un brecket) la alt dentist fata de cel la care l ai pus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Da. se relipeste brachetul. ti se poate intampla oriunde in concediu etc. numai sa aiba ortodont adica dentist cu specializarea respectiva si cu aparatura cu pricina

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge

| AnoAnonima0 a răspuns:

Da.

| plopurel a răspuns:

Da, niciodata nu stii cand se poate intampla.