| Alesujesus6 a întrebat:

Ar trebui sa merg la urolog dar nu stiu cum sa-i spun mamei. Stiti cumva cum as putea sa-i spun? Poate imi spune cineva care a trecut prin asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Direct.

| ValentinGabi a răspuns:

Pur si simplu spune i la părinți ei o să te ajute si o să te ducă acolo

| Georgiana0216 a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi sa-i spui exact motivul pentru care vrei sa consulti medicul, adica ce simptome ai si ce discomfort iti creaza acestea. Nu e o rusine sa spui asta, mai ales cand vine vorba de propriul parinte. Succes!