| Marius44467447 a întrebat:

Are ceva daca am dormit o singura noapte (asta) 15 ore? Eram foarte obosit...Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| asuari a răspuns:

Nu laughing Inseamna ca ai fost chiar obosit si creierul tau a avut nevoie de odihna multa. Totusi un om are nevoie 7-8 ore de somn. Intrebare:Joci transformice/badmice/miceforce/etc (din cauza pozei de profil am intrebat)

| Marius44467447 explică (pentru asuari):

Da joc

| asuari a răspuns (pentru Marius44467447):

Ce joci? pe toate 3? sau altele cum ar fi redmice...girlmice...-sunt obsedata de astea tongue-

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| minrest a răspuns:

Nu are nimic, e foarte bine.

| deeeaqq a răspuns:

Nuuu, nu are nimic.

| StefanCosmin a răspuns:

S ar putea doar sa te doara capul, dar in rest e ok

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Nu, nu este nimic. happy

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Nu are nimic deoarece corpul si-a acumulat energia pierdută, atâta tot.

| Raulvalentin06 a răspuns:

Nu are nimic doar înseamnă că ai avut o zi stresantă si obositoare nu este nimic rău în asta eu mereu când vin de la școală bag o repriză de somn de câteva ore și noaptea mai bag încă una si sunt foarte activ acasă când sunt treaz deci nu îți face griji