| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Are ceva daca am inchieietura si antebratul in ghips, iar mana este inclinata intr-o parte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Asa am avut si eu, nu e nici o problema

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Ghipsul este facut ca sa ti indrepte si sa-ti vindece oasele si muschii nu vad care ar fi problema daca ti-ai indoi bratul

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru AnatoliyMikhailov):

Nu bratul, gen palma sta intr o parte in ghips, pentru ca as am tinut o cand mi-a pus ghipsul

| AnatoliyMikhailov a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Sta data peste cap sau cocosata?

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru AnatoliyMikhailov):

E inclinata doar pe lateral, ai vreo idee daca afecteaza cu ceva mana? ca nu prea as vrea sa ma duc pe vremea asta la spital sa imi schimbe ghpsul. Dar m-am gandit si la posibilitatea ca medicul care mi-a pus ghipsul sa o fi lasat asa crezand ca nu nici o problema