| IonutPetre12 a întrebat:

Are ceva daca beau bere si am varicela? Doar 1l beau, dar aproape zilnic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, poate ramai cu impotenta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1l pe zi e destul de mult, poti fi alcoolic cu doza aia.
Dependenta de alcool nu apare consumand cantitati mari, ci consumand zilnic.

| Alexandrionelu a răspuns:

Nu asculta la ei, dacă tu vrei sa bei atunci bea fratele meu. O viață avem și o gaura-n covrig. Hai noroc și la mai moale!

| Marbea a răspuns:

Cum adica doar 1litru? este foarte mult pentru un adolescent si aproape zilnic. Nu te supara dar tu esti un viitor alcoolic, renunta cat inca se mai poate.
Pe de alta parte, ca sa-ti raspund la intrebare, nu cred ca are nimic.

| shu7e a răspuns:

Din pacate v-om avea un alt asistat social care nu produce nimic bun. Macar sa speram ca Bula are dreptate