| Alex1111137 a întrebat:

Are ceva daca bei ceai după ce ai mâncat mămăligă. Exista efect de voma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti bea ceai dupa absolut tot ce mananci sau bei, ca nu-ti face rau.

| sierra1 a răspuns:

Spune-ne: ți-a picat bine ceaiul?
apoi răspundem cum e cu voma aia a ta...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| blackann a răspuns:

rolling on the floor n-ai cum sa fii serios, Alex1111137. Nu ai cum.

Răspuns utilizator avertizat
| ___GT4M a răspuns:

In afara de o erectie continua nu ai nimic.