| Neindemanatul a întrebat:

Are ceva daca nu port gutiera la dinti 3 zile? Am purtat-o 2 luni mereu(in afara cand mancam).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, medicul dentist stie, întreaba l, daca ai numarul lui suna l si vezi ce zice el.

| Neindemanatul explică (pentru CristiDinBucuresti):

A zis ca luni sa merg sa ia mulajul si marti mi-o da...dar sper sa nu se strambe sau ceva in astea 3 zile

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Da! Au trecut deja 2 luni, deci nu e la inceput, multe persone asteapta chiar si o saptama sa la primeasca in primul rand, deci e ok