| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca tin mult timp tigarile in pachetul lor fara sa le fumez? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Tigarile nu dauneaza pachetului daca raman in el ci dauneaza grav sanatatii daca le fumezi.Alegerea iti apartine.

5 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Daaa,vei fi mai sanatos (a).

| Unicucebeea a răspuns:

Nu thinking

| Oana65 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OK...MS!

| Etana a răspuns:

Nu are nimic daca desigilezi pachetul si nu il fumezi pe tot mai multe zile la rand. Doar daca, de exemplu il tii in bucatarie sau in baie unde sunt aburi sau umiditate mai mare, tigarile isi pot modifica foate putin aroma, gustul. Dar nu expira, nu au termen de valabilitate, ideea este doar sa nu stea intr-un loc cu umiditate mare, deoarece in timp absorb umiditatea.