| Girly97 a întrebat:

As dori si eu parerile voastre sincere despre clinica QMed, va rog frumos...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Clinica QMED este o clinica de specialitate foarte buna! Chiar ti-o recomand, si sigur vei face alegerea cea buna! Meriti"a doua sansa"

| Girly97 explică (pentru FoxyM):

Iti multumesc mult! happy

| FoxyM a răspuns (pentru Girly97):

Cu mare placere! O seara frumoasa!