| anedreaeaaa a întrebat:

As vrea sa am posteriorul si soldurile mai mari (in afara de a ma ingrasa =]]). Niste exercitii, sau ceva...
Dau funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| DomnulFantastic a răspuns:

Puneti silicoane (eu am in clasa multe fete cu posterior mare) =]]

| anedreaeaaa explică (pentru DomnulFantastic):

Stiu...si eu il am mare, dar vreau sa fie si mai mare=]]]

| DomnulFantastic a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Nu-i nevoie sa fie mare baietii plac fetele (nu trebuie neaparat sa-l ai mare)

| anedreaeaaa explică (pentru DomnulFantastic):

Ba da, este nevoie sa fie mare=]]

| alexandra19961996 a răspuns:

Nu ai cum sa il faci mai mare asa este corpul tau. il poti doar "modela" daca vrei facand exercitii pentru solduri sau sa te duci sa alergi macar o ora pe zi.
ai aici cateva exercitii foarte folositore. http://healthy.kudika.ro/......erior.html succes :*