| joy a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie niste exercitii eficiente pentru tonifierea sanilor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| prettyodd a răspuns:

Cele mai eficient exercitiu ar fi cel cu mingea de tenis: o tii in ambele maini (cu o mana deasupra si una dedesubt, iar coturile intinse, paralele cu solul) si tragi in ambele directii.
Pentru tonifierea sanilor sunt recomandate si dusurile altfernative (cu apa rece si apa calda), o crema hidratanta sau unt de corp si un gomaj efectuat o data pe saptamana (iti poti face unul acasa cu tarate si smantana si il lasi circa 15 minute).
happy

3 răspunsuri:
| vio a răspuns:

Dusuri calde reci.........la sani...

| gaby_6279 a răspuns:

Putin masaj cred ca e cea mai buna cale pentru tonifierea sanilor exista un gel care te face sa te simti in al noualea cer