| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

As vrea sa-mi bag piercing in buric, dar am o problema.Nu am pe cine sa pun sa imi bage acul! La spital imi face gaura? Daca da, ce ac se foloseste si cam cat platesti! Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

As vrea sa-mi bag piercing in buric == la ce îți trebuie?

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Pai,du-te la un salon specializat.happy te costa 50 ron, eu mi-am pus in buza.si nu te doare.trebuie sa existe in oras la tine un salon pentru asa ceva! bafta.

| oanaamaria a răspuns:

Buna! cel mai bine iti sugerez sa mergi la un salon special pentru piersuri. Sa te asiguri ca este curat si steril, pentru a putea evita infectii sau altele. Din cate stiu sunt cam scumpe. Intereseaza-te la un salon special. Funda?big grin