| izuca333 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce as putea face... ce "leacuri"(medicamente)sau ce sa fac in cazul in care tusesc, imi curge nasul si imi este infundat, ma ustura gatul...astept multe raspunsuri,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ellutza98 a răspuns:

Siropul de pin este bun pentru tuse si dureri de gat.Cateva lingurite pe zi.Am incercat si euthumbs up. Ceaiul de menta sau ceaiul de tei sunt perfecte cu mai multe lamaie si cu o lingurita de miere de albine. Te asigur ca merge, mai ales daca stai cu fata deasupra ceaiului fierbinte, ti se v-a desfunda nasul.Marge...funditza?winkingbatting eyelashes