| almaz a întrebat:

Aseară, in timp ce dormeam, la un moment dat am văzut un câine care s-a aruncat la mine, in acest moment eu am tresărit din somn, mișcând cu mâinele și picioarele înainte, astfel m-am împins de perete și am căzut jos din pat - asta-i tot ce îmi mai amintesc. Oare ce s-a întâmpinat? (Baiat - 24 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Ai avut un cosmar.

Ai vazut un caine care te-a speriat putin, te-ai uitat la un film cu caini sau ceva de genul? De obicei visele se inspira din realitate.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Bine ca nu iesi afara si alergi 10km
ca am auzit ca somnambulii pot sa faca asta