| Radandam a întrebat:

Aspenterul poate da reacții adverse? Aspenterul se ia pentru distrugerea cheagurilor din ce știu și pentru dureri de inima. Aspenter se ia ca prevenire a cheagurilor de sânge sau inclusiv după ce le faci poți lua Aspenter. Voi ati luat Aspenter? Pentru ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Citeste prospectul, ca orice medicament poate avea reactii adeverse asta nu insemna ca le faci tu.
Din cate stiu pastilele astea de inima din suita aspirina cardio se iau in prima parte a zilei, in special dimineata dar nu pe stomacul gol ci dupa 1-2 ore sa zicem de la micul dejun.
Se ia ca sa nu faci infarct in primul rand, pentru cei care au facut medicul cardiolog le va spune ce medicamentatie sa urmeze.