| Sues a întrebat:

Astazi, a fost ziua unei colege pe care o cheama Elena si ea ne-a servit cu cola facuta de Kaufland (K-clasic). Stiam deja ca nu e buna, dar, ce sa fac, nu voiam sa fiu de ala si am baut. Acum, simt ceva ciudat in stomac. E rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sa nu ai o reactie adversa, sa fii alergic, sau sa fi fost expirata. Cam acestea sunt cauzelewinking.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred, poate fi din altă cauză.

| RoCkKiD a răspuns:

N-ai nimic, e aceiasi poveste cu celalta cola.

| Fata1234 a răspuns:

Nu crd ca e de la coca cola. Toate sucurile sunt proaste. Probabil ca conține o substanță care nu îți face bine sau poate e de la alcv ce ai mâncat