| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi am mâncat niste linte,niste fasole, niste lapte și nu mai știu ce și sunt balonat la maxim.Ce pot cere la farmacie sa aibă efect imediat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Carbocit. E "the best"

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Espumisant, Gastrocalmin de la Naturalis, ceai de menta, ceai de turmeric, ceai de fenicul (mi-l dadeau si mie in spital) sau ceai de ginseng.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dulcolax, triferment astea au efect rapid

| Violleta2022 a răspuns:

Carbune medicinal.

| Lukasssz a răspuns:

Frate sa vezi ce o sa iasa -bubuialaaaaaa-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Espumisan din alea mici. Ia 5 bile si o sa te simti ca nou

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Cărbune medicinal. Găsești la orice farmacie.