| Radandam a întrebat:

Astăzi e a doua zi când m-am trezit ca ma doare mâna stânga, fără sa ma fi lovit, durerea este suportabila, doar ca nu știu de la ce poate fi... Dacă as avea chega de sânge la brat cum s-ar manifesta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Parcă am lămurit chestia asta ipohondră cu "cheagurile" tale

| Radandam explică (pentru sierra1):

Nu îmi amintesc. Zi-mi părerea ta ce crezi tu pe românește. Am 20 de ani

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Ai un istoric, frunzărește-l

| Radandam explică (pentru sierra1):

Nu mi-ai răspuns, mi ai răspuns doar la faza de unde as fi eu rosu, și ai zis ceva de AstraZeneca la misto

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

"ai zis ceva de AstraZeneca la misto" - nu mami, ăsta provoacă aia de care te plângi tu

| Radandam explică (pentru sierra1):

Pai nu am făcut vaccin. Asta zic. Eu vorbeam stric de ce e a doua zi de când ma doare mâna stânga fără sa ma fi lovit la ea. Și asta zic, cheagurile de sânge nu se pot face și din alte cauze?

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

"ma doare mâna stânga, fără sa ma fi lovit"

eu cred că tu n-ai altceva mai bun de făcut

| Radandam explică (pentru sierra1):

Pot face infarct la 20 de ani, sa paralizez?

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Nimic nu e exclus!

(pese - după infarct nu paralizezi, eventual vreun mușchi devine supărat)