| Blocativa a întrebat:

Astazi eram cu colegii in parc deoarece este scoala altfel. La mine in oras mai ales in parcuri nu exista toalete si eu nu puteam sa ma mai tin. Nu am chemat pe nimeni crezand ca ma voi descurca dar cand sa fac treaba mica mi a intrat din greseala un marker in anus si de atunci nu a mai iesit. Ma incomodeaza foarte rau si cand trag de ea miroase urat si doare. Ma doare rau si nu vreau sa ii spun lui mama. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

T/A e mai jos puisor. Nu imi pot imagina cum ti-a intrat in anus laughing

| andrei690 a răspuns:

Cum naiba ai facut de ti a intrat tocmai in fund? Poti sa povestesti?

| rememberme24 a răspuns:

Cel mai bine lasi teama de o parte si ii spui mamei tale.Trebuie neaparat sa te duci la un doctor, cine stie ce ai putea pati...La un moment dat ea va vedea ca te doare ceva si va afla..deci mai bine spune-i tu cat mai repede ca sa poti scapa de aceasta problema