| Alex5alex a întrebat:

Atenție! Buna, de câteva luni am niste probleme la urechi am fost si la doctori ORL dar tot nu am rezolvat problema asa ca vrau sa vad exact care este problema asa ca va rog cine imi poate spune unde si cum pot sa fac ceva raze sau nici nu stiu cum sa le spun a-și vrea sa ma duc sa vad exact ce am la urechi asa ca cine știe cum se numește aparatul care poate vedea aceste probleme sau cum trebuie sa procedez ca sa ma duc undeva la doctor care are ceva care să-mi vadă exact ce am la urechi dar nu stiu cum se numesc acele Investigați cine știe să-mi dea un sfat sau ceva va rog să-mi Spune-ți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te duci la un ORL-ist si ii explici situatia.
Majoritatea medicilor sunt dotati cu aparatura moderna..mai ales cei particulari.
O zi buna happy