| Molusca a întrebat:

Ați avut rude sau cunoștințe cu cancer în stadi avansate care s-au vindecat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Am avut rude care au murit de cancer, cine are asa ceva nu se mai vindeca niciodata, doar i si prelungeste agonia cîteva luni maxim un an, depinde cît de agresiv este cancerul, si inevitabil se produce moartea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Radioterapie, chimioterapie și dietă. Dar se incepe cu motivația de a supraviețui.

| doctorandus a răspuns:

Dieta e frectie la picior de lemn. Detalii pe https://www.tpu.ro/......ancerului/

| Frank51 a răspuns:

Da.

| dinaprilie a răspuns:

Nu..they died..all of them.3 so far

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Insa a avut o mentalitate de fier. S-a convins ca o sa fie bine si o sa faca tot ce ii sta in putere. A recidivat dupa 12 ani si inca se lupta. Dar 12 ani a fost linistita acum e deja destul de batrana.

| Den1sa a răspuns:

Nu happy

| InYourPants a răspuns:

Da