| dirtyraccoon a întrebat:

Ați avut vreodata bataturi dinalea dure si tari dar care dor ingrozitor, mai ales pe margine? Nici nu stiu cum se numesc... stiu doar ca in engleza le zice,, hard corn"....Cu ce scap de asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| numesiprenume0 a răspuns:

Intreaba la farmacie sau chiar la medic. Poti incerca si cu alifii naturiste, ca de exemplu cea de galbenele. Nu cred ca afecteaza daca este sa nu ajute.