| Anonim070308 a întrebat:

Ați avut vreodată ca un fel de fluturare in piept? E ceva grav? Care e cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibile cauze:
-oboseala excesiva
- emotii
- anxietate
Nu-i nimci grav fizic, dar este o problemma psihica care se poate rezolva mergand la psiholog.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Nu este grav. 3. Nu se știe.

| blackann a răspuns:

Anxietate / atac de panica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un simptom al anxietății.

| Alina0124 a răspuns:

Doar ai emoții, te macină ceva, nu e grav

| Anonim070308 explică (pentru Alina0124):

Deci nu e de la inima?

| Alina0124 a răspuns (pentru Anonim070308):

Dacă nu ai probleme cu inima, nu

| Anonim070308 explică (pentru Alina0124):

Pai ultima data când am fost la medic nu aveam

| Alina0124 a răspuns (pentru Anonim070308):

Deci n-ai nimic

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Poti sa ai sentimentul asta de la stres, un moment de anxietate

| Anonim070308 explică (pentru samuraibrazilian69):

Pai am anxietate generalizata, dar nu știam ca poate fii simptom de anxietate