| Sara2 a întrebat:

Ati facut vaccinul ah1n1? ce parere aveti despre el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am facut chiar azi vaccinul, nevasta mea m-a convins sa fac acest lucru si televizorul care a facut atata reclama pentru acest vaccin, daca o fi bine sau cum o fi voi vedea, sper sa raman in viata si sa comunic cu voi.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu cat se face mai multa reclama unui produs (oricare ar fi el), cu atat am mai putina incredere in produsul respectiv.
Iar in privinta vaccinului "miraculos", cred ca miraculoasa e doar viteza cu care cineva isi sporeste averea cu ajutorul acestei gogorite, bazandu-se pe credulitatea celor care iau drept litera de evanghelie toate idioteniile debitate pe ton savant la televizor.

| costymaximus a răspuns:

Nu, este un vaccin ca oricare altul(nu e ceva miraculos)si i se da o prea mare importanta zilele astea.

regis
| regis a răspuns:

Ooo, nu... iarasi?

| pepe a răspuns:

L-am făcut şi îmi pare rău că nu am apucat să-l fac anul trecut odată cu soţia mea în noiembrie, aş fi scăpat de răceala din decembrie care m-a ţinut la pat 10 zile.

| User a răspuns:

Ah1nt?laughing Nu, nu l-am facut...

| vykkusor a răspuns:

Nu nu am facut acest vaccin si daca sa fiu sincera nici nu cred in el. Decit sa mor din cauza lui mai bine "astept gripa"...Numarul de persoane care mor din cauza acestui vaccin este din ce in ce mai mare si de aceea nu cred in el. Aveti grija!

| NoName0011 a răspuns:

Nu nu l-am facum si nici nu il voi face. Se aude prea multe reacti adverse de la acest vaccin.

| capsu a răspuns:

Despre hi1ni1 cred ca e un vaccin foarte prost daca nu cel mai prost de pana acum...ca sa-ti reuseasca un vaccin si pentru a fi bun si fara probleme dupa ce ti`l faci trebuie testat cel putin 2 ani de zile...Si asta l`au skos in 3 luni, deci imagineaza`ti pot aparea foarte multe complicatii! ex: a facut colegii mei. unu nu`si poate misca mana deloc si unuia ii este foarte rau, asti`s unii din eiwinkingvaccinu asta contine mercur da` nu se stie in ce cantitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incredere in acest vaccin creat din celule canceroase deci nu o sa il fac. industria farmaceutica are cel mai mult de castigat din asta