| Nemeș_Naomi_1998 a întrebat:

Ați încercat ceaiul sveltaflor? Am înțeles ca ajuta la slăbit și la tranzitul intestinal

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Catalin77945 a răspuns:

Si ceaiul verde ajuta la slabit si la tranzit, dar de regula ceaiurile astea te ajuta sa slabesti in sensul ca o sa stai mult pe buda

| parismaan a răspuns:

Nu există ceaiuri care sa te ajute sa slabesti ( foarte putin sa slabesti ). Nici veroslim tea nu te ajuta sa slabesti.