| anonim_4396 a întrebat:

Azi am alergat o gramada si ma doare cam tare spatele, eu nu inteleg ce treaba are spatele cu alergatu ma poate lamuri cineva? si ce as putea lua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Pentru durerea de spate poți ruuga pe cineva să te ungă pe spate cu crema roșie puterea ursului, o să te ardă pielea dar pînă mîine esti 100% vindecată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi poti da niste poze vreau niste modele dupa care sa ma iau ca sa stiu ce sa cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult te-ai facut si cu o fundita big grin

| ProSys a răspuns:

Salut,
Cand faci miscari bruste mai ales pe verticala verebrele din coloana vertebrala se taseaza si iti provoaca dureri, mai ales daca nu ai conditie fizica.
Ca si tratament ai putea incerca niste unguente ca Ben Gay.Sanatate.