| No0oName a întrebat:

Azi am observat in gat ca mi-a aparut un punct negru pe amigdala dreapta,nu ma deranjeaza cand inghit, oare ce ar putea sa fie? Ce ar trebui sa iau ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un cos care nu l-ai spart, o sa treaca mai devreme sau mai tarziu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie vazut intai de medic. Daca, totusi, ai amigdalele iritate, remediul cu care mi-a trecut mie cand eram copil a fost: gargara cu petrol lampant si sare. Daca vrei un remediu medical Faringosept sau altceva recomandat de medic.

| No0oName explică:

Mi-am dat in gat cu bioparox si acuma iau strepsils plus. dar nu stiu daca mai ar trebui ceva pe langa asta.