| EuCaAsaSpunEu a întrebat:

Azi de pe la ora 3 jumatate a inceput sa ma doara operatia de apendicita, ( cand m-am operat mi-a scos si un chist de pe ovar ) si acum ma doare am apasat mai adanc in ea si ma doare mai tare daca apas foarte mult.

Am 11 luni de la operatie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca maine te mai doare sau in cursul noptii durerea te trezeste/nu te lasa sa dormi, trebuie sa te vada un chirurg in urgenta.

| adriangabor92 a răspuns:

Nu te mai apasa

| Jeny1 a răspuns:

Dacă e o infecție, mâine poate fi prea târziu. Ce aștepți de nu te duci la un control?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai aștepți de nu te duci la control? Poate fi o infecție!