| Alexxanddraa001230 a întrebat:

Azi m-am lovit foarte tare la mana.acum ma doare foarte tare, m-am dat cu diferite creme dar tot nu trece macar un pic. ce as putea sa fac? fwnda.am nevoie rapid de un rasp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zeg685 a răspuns:

Pui o carpa cu apa rece pe mana si iti va trece. Daca nu, poti merge la o farmacie.

4 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Pune o punga cu gheata din congelator la mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu ben-gay si insanatosire grabnica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau vino la mine si iti trece kiss

| beletrix a răspuns:

Incearca cu frunze de varzawinking